Ber ar verta per išpardavimą šluoti parduotuvių lentynas? Stilistė Agnė Gilytė pataria, kaip teisingai elgtis išpardavimų metu.
1. Nepirkite drabužio, kurį galbūt nusižiūrėjote ir ilgai laukėte, bet panaudosite vos kelis kartus. Tai gali būti koks nors paskutinio mados klyksmo švarkelis. Bet kam jis jums reikalingas, jei yra itin ryškus, ojūs rengiatės tik pastelinėmis spalvomis. Tikėtina, kad jis tik kabos spintoje…
2. Nepirkite ne savo dydžio drabužių. Taip, dažna moteris galvoja, kad nusipirkusi truputį mažesnę suknelę, laikui bėgant sulieknės ir tada su pasididžiavimu ją vilkės. Deja, tokios suknelės dažniausiai taip ir lieka gulėti spintoje. Nedarykite tokios klaidos.
3. Nepirkite vieno sezono topuose būnančių drabužių. Nusipirksite per ižpardavimą, sezonui baigiantis, apsiviklsite kartą ar du ir drabužis nebebus madingas, nes jo vietą užims naujos mados.
4. Pirkite klasikinius, nesenstančius ir visada madingus drabužius. Pavyzdžiui, juoda suknelė. Ją galite vilkėti bet kusį sezoną.
5. Pirkite kokybiškus marškinius. Tokius, kuriuos galėsite dėvėti ilgą ilgą. Marškiniai yra būtinas drabužis tiek vyro, tiek moters spintoje, jų mados kinta nežymiai, tad išpardavimas yra puiki proga įsigyti dar vienus.
6. Eidama apsipirkti, apsirenkite, pasidažykite ir susišukuokite taip, kad atrodytumėte puikiai. Juk jei pati sau nepatiksite, vargu ar galosite, kad kažkuris rūbas jums tinka. Tai galioja ypač tada, kai planuojama pirkti šventinius drabužius – sukneles, sijonus…
7. Nepamirškite, kad kabinose esantys veidrodžiai truputį „meluoja”. Jie vizualiai lieknina, tad jei norite kad vaizdelis grįžus namo nesiskirtų nuo to, ką matote parduotuvėje, kabinoje tik persirenkite, o save ir drabužius apžiūrėkite pagrindinėje salėje.
8. Jei negali pakęsti šurmulio didelėse parduotuvėse, rinkis butikus. Juose apsipirksi taip pat gerai kaip ir didžiosiose parduotuvėse, bet sutaupysi savo laiko (ir, žinoma, bus mažesnis pasirinkimas).